| Product number | Motorcycle Fog Light/Motorcycle Fog Lamp |
| Power | 27W |
| OEM | we can print your customize logo on the light |
| Chip | LED |
| Waterprrof Rate | IP67 |
| Operating Voltage | 9-32V |
| Color Temperature | 6000K |
| Warranty | 1 years |
| Stock | 1000pcs |
| Delivery Time | 3-7 working days after payment |













