| Product Name | Laser LED Light Bar |
| Material | Aluminum |
| Power | 85W |
| Voltage | 9V-32V |
| Size | 22" |
| OEM | We can print your customize logo on the light |
| Waterproof Rate | IP68 |
| Color Temperature | 6500K |
| Warranty | 1 Years |
| Stock | 1000pcs |
| Delivery Time | 3-7 working days after payment |








