| Product number | Car LED Work Light Bar |
| Power | 180W |
| Size | 52*8.5*6.3cm |
| OEM | we can print your customize logo on the light |
| LED Chip | Cree XML2 |
| Waterprrof Rate | IP68 |
| Operating Voltage | 9-32V |
| Color Temperature | 6500K/3500K |
| Lumen | 11520LM |
| Life Span | 50000 hour |
| Warranty | 2 years |
| Stock | 1000pcs |
| Delivery Time | 3-7 working days after payment |


















