| Product number | LED Work Light |
| Power | 144W |
| OEM | We can print your customize logo on the light |
| Waterprrof Rate | IP68 |
| Operating Voltage | 9-32V |
| Color Temperature | 6000K |
| Working Temperature | -40 degree~80 degree |
| Warranty | 1 years |
| Stock | 1000pcs |
| Delivery Time | 3-7 working days after payment |












